Malviknytt
4 minutter lesetid

Rosa sløyfeaksjon engasjerer i Hommelvik

Obs! Artikkelen er mer enn ett år gammel.

Oktober er for noen en måned som er grå, kald og regntung.

Hos Circle K er den veldig rosa. Gjennom hele måneden skal hundrevis av Circle K-stasjoner samle inn penger til støtte for brystkreftsaken.

Saken fortsetter etter annonsen

-Vi tok kontakt med Hommelvik skole å hørte om de ville lage litt pynt og kunst mot at vi bød på bollefest.

-Det ble en suksess og vi fikk inn mange bidrag og over 200 elever fra 3., 4. og 6 klasse var her med sine bidrag å spiste boller etterpå, forteller Carina Heia hos Circle K i Hommelvik. (saken fortsetter under bildet)

Premiekurver

Alle som kjøper kaffe, bilvask, vafler, spylervæske med mer, er med å bidrar til Rosa Sløyfeaksjon gjennom at Circe K gir deler av salgssummen til aksjonen.

-Vi har i tillegg kontaktet noen av leverandørene våre som har stilt opp med gaver til noen premiekurver som man kan vinne ved å donere minimum kr 50,- til aksjonen.