Årets konfirmanter i kirkene

Til våren skal 121 ungdommer konfirmeres i kirkene i Malvik. Konfirmasjonene holdes i Malvik kirke 4., 5. og 12.mai og i Hommelvik kirke 25., 26. og 30. mai.

Her er en oversikt over konfirmantene:

Malvik kirke 04.05.2019 10:30

Malvik kirke

Aas, Elias Slind

Auran, Mads Andre

Haugan, Snorre

Herje, Jonas Sandnes

Hjertvik, Marcus Risan

Krogstad, Sigurd

Raaen, Sindre Mehli

Rogstad, Noah Aas

Røberg, Daniel Bentzen

Stav, Marius Munkvold

Aune, Tora

Hasfjord, Sunniva

Refsnes, Camilla Rise

Romulslie, Line

Vaabenø, Vårinn Inanna Bjørsvik

Malvik kirke 04.05.2019 12:30

Andreassen, Brynjar Kongsnes

Falk-Larssen, Simen Holm

Karlsen, Emil Bye

Schwabe, Sebastian

Tronstad, Tomas

Utne, Andreas Melgård

Bartnes, Sofie Køhler

Breivik, Tonje Holthe

Fillingsnes, Kristine

Fossan, Guro

Hansen, Leonora Stokke

Lothe, Stine

Mostad, Frida Josefine Runedatter

Nordgaard, Malin

Nordgaard, Maria Mjønes

Staven, Hanna Louise

Tronstad, Silje

Tynes, Matilde Kvam

Vassli, Solveig

Malvik kirke 05.05.2019 11:00

Hansen, Emil Fløttum

Jørgensen, Erlend Frost

Sundfær, Andreas Johnsen

Bardal, Sunniva Humstad

Gjetø, Emilie Våbenø

Johansen, Kristine Marie Madeleine

Jonsdal, Levie Solberg

Jørgensen, Emilie Frost

Sporstøl, Maria Murvold

Malvik kirke 12.05.2019 11:00

Arnøy, Filip

Arnøy, Tobias

Aunaas, Jens Herman

Buseth, Stian Granum

Hansen, Martin

Hansen, Robert

Lille, Erling

Pettersen, Jarade Daniel

Rød, Jørgen

Schanke, Niklas

Schanke, Daniel

Sivertsen, Tobias

Bernhardsen, Mari

Boll, Thea Brandtzæg

Liabø, Maria Ulsund

Meldal, Sara Elise Aasbø

Moan, Gunnhild Pedersen

Reitan, Eirin

Sletvold, Jeanett Sandstad

Hommelvik kirke 25.05.2019 10:30

Hommelvik kirke

Bergersen, Jonas Sylow

Bjørkli, Kyrre Elias

Halldorsson, Vetle Olav

Halseth, Iver

Mjønes, Andreas Dahl

Munkeby, Arvid Myhre

Sandnes, Andreas Jensås

Sundin, Aleksander Harley

Aune, Kristin Vollan

Bakken, Solveig Furuholt

Berntzen-Trondmo, Signe

Buhaug, Erle Sæther

Gressnes, Julia

Langørgen, Emma Helene

Mastermo, Malin Einmo

Syltern, Rebecca Warström

Søderlind, Emma

Torp, Ane Myren

Hommelvik kirke 25.05.2019 12:30

Eggen, Jonathan Fuglem

Evenshaug, Marius

Heiszter, Christian Magnus

Holm, Mathias

Kristiansen, John André Steinan

Kråkmo, Leon Julian

Lian, Martin

Paulsen, Adrian Rolstad

Svarstad, Vetle Johan Eiken

Teigseth, André Grøtta

Witzøe, Leo Bjerkan

Faaness, Emma Stokbak

Sletne-Viken, Sofie

Sneisen, Hanna Helle

Størseth, Sandra

Svingen, Kaja Giskegjerde

Teigseth-Grødal, Ylva Kristin

Ulstad, Marie Wettergreen

Hommelvik kirke 26.05.2019 11:00

Danielsen, Marcus André

Jensen, Lars-Christian

Løvik, Martin Arne

Neergård, Daniel Husby

Svendsen, Oliver

Almås, Maria Paulsen

Didriksen, Elisabeth

Hammer, Karen Rossbach

Karlsvik, Kornelia

Karlsvik, Kristina

Pedersen, Lea Mamilic

Hommelvik kirke 30.05.2019 11:00

Kvål, Eirik

Petersen, Joakim Flaata

Svendgård, Sander

Svingen, Christian Olai Kibsgaard

Tuff, Birger

Tøndel, Elias

Weisethaunet, Marius

Glasø, Ingrid Hofstad

Lutdal, Martine

Vennatrø, Eirin Rapp Simonsen

Wilhelmsen, Martine Flor

Ørgersen, Selma Tøndel