Esten Skårild vant Tjønnåsfelten

12
Illustrasjonsbilde

Hommelvik,  og Mostadmark skytterlag arrangerte Tjønnåsfelten lørdag 3. mars.

61 skyttere deltok på det som ble en fin vinterdag. Stevnevinner ble tidligere skytterprins Esten Skårild, med 30/22.

Her er resultatlistene:

Klasse 3-5: 1. Esten Skårild, Heim/Hemne (5) 30/22, 2. Knut Øien, Byneset (5) 30/20, 3. Rune Aas, Tydal (4) 30/17, 4. Ole Erik Thoresen, Hommelvik (5) 30/15, 5. Håvard Sneisen, Hommelvik (3) 30/11

Klasse EJ: 1. Stian Mosand Hanssen, Klæbu 28/7, 2. Lasse Aas, Tydal 27/10

Klasse 1: 1. Gunnar Berg, Stordalen 25/6

Klasse 2: 1. Thomas Stenvoll, Soknedal 26/9, 2. Terje Thoresen, Hommelvik 25/13, 3. Roy Halseth, Malvik 24/12, 4. Nils Ingemund Stokke, Inderøy 24/8, 5. Sigbjørn Tidemann, Stordalen 12/3, 6. Ole Kristian Bjørgum, Mostadmark 11/3, 7. Even Midtflå, Flå (Uttrøndelag) 10/2

Klasse 3: 1. Håvard Sneisen, Hommelvik 30/11, 2. Robert Stornes, Nidaros 21/8, 3. Johanne Kjeldsand, Stordalen 17/6

Klasse 4: 1. Rune Aas, Tydal 30/17, 2. Rune Stenmo, Stordalen 29/20, 3. Karl-Henrik Lund Brinch, Byneset 28/12, 4. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 24/6, 5. Bård Haugros, Byneset 23/12, 6. Dagfinn Aune, Klæbu 20/8

Klasse 5: 1. Esten Skårild, Heim/Hemne 30/22, 2. Knut Øien, Byneset 30/20, 3. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 30/15, 4. Birger Meistad, Orkla 28/15, 5. Håvard M. Ellefsen, Byneset 28/9, 6. Morten Island, Malvik 27/9, 7. Kjell Johansen, Trondhjems 26/11, 8. Hans Erling Øien, Byneset 23/7

Klasse V55: 1. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 28/13, 2. Asbjørn Grendstad, Klæbu 28/13, 3. Torkil Berg, Trondhjems 27/10, 4. Hans Sandnes, Hommelvik 24/11, 5. Bernt Røkke, Stordalen 22/4, 6. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 21/9, 7. Svein O. Østeraas, Hommelvik 19/4

Klasse NU: 1. Vilde Meldal Moen, Skjelstadmark 13/1, 2. Bjørghild K. Stenmo, Stordalen 20/5

Klasse R: 1. Eirin Raaen, Skjelstadmark 30/15, 2. John Albert K. Stenmo, Stordalen 29/10, 3. Andreas Palmelind, Stordalen 29/8, 4. Anton Trøa Olsen, Stordalen 25/12

Klasse ER: 1. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 28/21, 2. Tobias Raaen, Skjelstadmark 28/18, 3. Jonas Kløften, Tydal 28/17

Klasse J: 1. Aleksander Trøa Olsen, Stordalen 30/23, 2. Kristoffer Meldal Moen, Skjelstadmark 17/13

Klasse V65: 1. Ivar Otto Husby, Trondhjems 30/25, 2. Einar Thoresen, Hommelvik 29/22, 3. Per Magnar Nervik, Mostadmark 29/20, 4. Nils Olaf Kyllo, Stjørdal 29/20, 5. Johannes Volden, Mostadmark 29/17, 6. Eivind Østbyhaug, Tydal 29/9, 7. Roger Lindgren, Stordalen 28/20, 8. Karl Dahling, Stordalen 28/14, 9. Gunnar G. Fornes, Hegra 26/18

Klasse V73: 1. Kjell Haugen, Mostadmark 30/25, 2. Jomar Valli, Hommelvik 30/20, 3. Jostein W. Hoseth, Rennebu 30/19, 4. Oddmund Kristian Aalberg, Hommelvik 27/16, 5. Bjarne Hammer, Hommelvik 27/12

Klasse Jeger: 1. Bjørn Tore Renå, Mostadmark 19/8, 2. Hans Egil Fossen, Hommelvik 12/4