Nettbanner extra malvik

Erland fra Røros best i Mostadmark

0

Torsdag arrangerte Mostadmark skytterlag SpareBank1-stevnet med mye god skyting i vanlig trøndervær.

Erland Haugen fra Røros ble stevnevinner av årets SpareBank1-stevne med 345 poeng og vant med det pengepremien på kr 1.000,- som beste skytter på 200m.

Leif Singstad fra Nidaros ble beste skytter på 100m og han vant også 1.000,- kr.

 

Resultater SpareBank1 stevnet,

Mostadmark Skytterlag torsdag 13.juli 2017:

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Erland Haugen, Røros (5) 345, 2. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne (5) 342, 3. Esten Skårild, Heim/Hemne (5) 342, 4. Roger Størseth, Lånke (5) 341, 5. Truls Buhagen, Hommelvik (5) 340, 6. Ina Nordhøy Rønningsgrind, Byneset (4) 340, 7. Hans Erling Øien, Byneset (5) 339, 8. Christen Sjøvold, Malvik (5) 339, 9. Knut Øien, Byneset (5) 338, 10. Ole Erik Thoresen, Hommelvik (5) 337

V55: 1. Bjørn Trøite, Rennebu 343, 2. Knut Bakken, Stjørdal 343, 3. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 342, 4. Bjarne By, Skaun 341, 5. Harald Denstad, Stjørdal 340, 6. Svein O. Østeraas, Hommelvik 340

Klasse 1: 1. Thomas Stenvoll, Soknedal 244, 2. Maria De Moon, Meråker 243, 3. Oddvar Stensås, Flå (Uttrøndelag) 239, 4. Kristian Wilmann, Nidaros 238, 5. Tore Staverløkk, Soknedal 236

Klasse 2: 1. Robert Stornes, Nidaros 342, 2. Håvard Sneisen, Hommelvik 337, 3. Paal Nordland, Nidaros 336, 4. Gisle Kjøsnes, Tydal 335, 5. Odd Rune Fuglem, Mostadmark 332

Rekrutt: 1. Madelen Mjøsund, Lånke 347, 2. Eirin Raaen, Skjelstadmark 347, 3. Tobias Raaen, Skjelstadmark 343, 4. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 335, 5. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 332

Eldre rekrutt: 1. Martin Aurheim, Hommelvik 345, 2. Mads Henriksen, Malvik 345, 3. Jon Bårdsgård, Selbu 330, 4. Linda Sofie Frigaard, Stjørdal 326, 5. Jon Martin Augustsen Halsli, Nidaros 321

Junior: 1. Kai-Aleksander Kristiansen, Lånke 349, 2. Andre Raaen, Skjelstadmark 349, 3. Andreas Raaen, Skjelstadmark 347, 4. Lasse Aas, Tydal 346, 5. Kristoffer Meldal Moen, Skjelstadmark 346

Eldre Junior: 1. June Henriksen, Malvik 332

V65: 1. Fridtjof Dypveit, Nidaros 350, 2. Kai Eskelund, Flå (Uttrøndelag) 349, 3. Per Magnar Nervik, Mostadmark 349, 4. Tore Refseth, Hommelvik 349, 5. Einar Thoresen, Hommelvik 348

V73: 1. Leif Singstad, Nidaros 350, 2. Oddbjørn Engen, Byneset 349, 2. Kjell Haugen, Mostadmark 349, 4. Jostein W. Hoseth, Rennebu 348, 5. Oddvar Frengen, Byneset 346, 6. Olav Solheim, Soknedal 346

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Thomas Stenvoll, Soknedal 244, 2. Maria De Moon, Meråker 243, 3. Oddvar Stensås, Flå (Uttrøndelag) 239, 4. Kristian Wilmann, Nidaros 238, 5. Tore Staverløkk, Soknedal 236, 6. Gunnar Berg, Stordalen 235, 6. Gaute Midtsand, Malvik 235

Klasse 2: 1. Robert Stornes, Nidaros 245, 2. Gisle Kjøsnes, Tydal 240, 3. Tore Hervik, Øvre Ogndal 240, 4. Paal Nordland, Nidaros 239, 5. Håvard Sneisen, Hommelvik 239, 6. Odd Rune Fuglem, Mostadmark 238, 7. Roald Strand, Malvik 235, 8. Terje Thoresen, Hommelvik 234, 9. Nils Ingemund Stokke, Inderøy 232, 10. Sigbjørn Tidemann, Stordalen 227, 11. Tor Sandvik, Skaun 225, 12. Hans Bårdsgård, Selbu 217, 13. Olav Staverløkk, Soknedal 213, 14. Alf Magne Flønes, Selbu 212, 15. Geir Hoff, Nidaros 18

Klasse 3: 1. Randi Karoliussen, Namsskogan 240, 2. Johanne Kjeldsand, Stordalen 233, 3. Pål Rønningsgrind, Byneset 230, 4. Trond Lillerønning, Flå (Uttrøndelag) 228, 5. Bernt Noodt, Nidaros 228, 6. Arild Moen, Skjelstadmark 225, 7. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 224, 8. Torstein Halsli, Nidaros 220, 9. Ellen Forseth, Malvik 214, 10. Janne Agnete Kristiansen, Lånke 214

Klasse 4: 1. Ina Nordhøy Rønningsgrind, Byneset 240, 2. Hallstein Raaen, Skjelstadmark 238, 3. Torill Fosli Fuglem, Mostadmark 237, 4. Anja Nordhøy Rønningsgrind, Byneset 237, 5. Joar Staverløkk, Soknedal 237, 6. Ivar Skjelstad, Skjelstadmark 236, 7. Trine Lise Haugan, Mostadmark 234, 8. Hilde Kjøsnes Thoresen, Hommelvik 233, 9. Arve Vassli, Stjørdal 232, 10. Inger Sætre, Stjørdal 230, 11. Rune Aas, Tydal 228, 12. Rune Stenmo, Stordalen 213

Klasse 5: 1. Erland Haugen, Røros 246, 2. Roger Størseth, Lånke 244, 3. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 242, 4. Esten Skårild, Heim/Hemne 242, 5. Knut Øien, Byneset 241, 6. Truls Buhagen, Hommelvik 240, 7. Christen Sjøvold, Malvik 239, 8. Hans Erling Øien, Byneset 239, 9. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 238, 10. Morten Egil Olsen, Skjelstadmark 238, 11. Per Kåre Lyngen, Flå (Uttrøndelag) 237, 12. Charlotte F. Kristiansen, Egge 237, 13. Birger Meistad, Orkla 236, 14. Morten Island, Malvik 233, 15. Erlend Aas, Mostadmark 141

Klasse V55: 1. Bjørn Trøite, Rennebu 246, 2. Knut Bakken, Stjørdal 246, 3. Asbjørn Grendstad, Klæbu 245, 4. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 245, 5. Bjarne By, Skaun 244, 6. Svein O. Østeraas, Hommelvik 242, 7. Harald Denstad, Stjørdal 241, 8. Nils-Inge Holmeset, Trondhjems 241, 9. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 241, 10. Per Helge Langseth, Lånke 240, 11. Hans Sandnes, Hommelvik 239, 12. Odd Egil Sneisen, Mostadmark 237, 13. Einar Hagemo, Byneset 237, 14. Per Kåre Løberg, Flå (Uttrøndelag) 235, 15. Emil Haugan, Mostadmark 227

Klasse NU: 1. Bjørghild K. Stenmo, Stordalen 198, 1. John Albert K. Stenmo, Stordalen 206, 3. Kim Andre Stenvoll, Soknedal 222, 3. Tuva Marie Stenvoll, Soknedal 221, 5. Sofie Stornes, Nidaros 219

Klasse R: 1. Tobias Raaen, Skjelstadmark 249, 2. Eirin Raaen, Skjelstadmark 249, 3. Madelen Mjøsund, Lånke 248, 4. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 243, 5. Andrea Meldal Moen, Skjelstadmark 239, 6. Marie Stornes, Nidaros 236, 7. Peder Aftret Andersen, Selbu 234, 8. Mathias Mosleth, Selbu 233, 9. Benjamin Kristiansen, Lånke 218

Klasse ER: 1. Mads Henriksen, Malvik 246, 2. Martin Aurheim, Hommelvik 245, 3. Jon Bårdsgård, Selbu 237, 4. Jon Martin Augustsen Halsli, Nidaros 235, 5. Linda Sofie Frigaard, Stjørdal 234

Klasse J: 1. Kai-Aleksander Kristiansen, Lånke 249, 2. Andre Raaen, Skjelstadmark 249, 3. Andreas Raaen, Skjelstadmark 248, 4. Lasse Aas, Tydal 246, 5. Kristoffer Meldal Moen, Skjelstadmark 246, 6. Didrik Hernes, Stjørdal 219

Klasse V65: 1. Fridtjof Dypveit, Nidaros 250, 2. Roger Lindgren, Stordalen 250, 3. Per Magnar Nervik, Mostadmark 250, 4. Tore Refseth, Hommelvik 250, 5. Kai Eskelund, Flå (Uttrøndelag) 249, 6. Ivar Otto Husby, Trondhjems 249, 7. Einar Thoresen, Hommelvik 249, 8. Niklaus Haugrønning, Byneset 248, 9. Jon Ertsgård, Lånke 247, 10. Johannes Volden, Mostadmark 247, 11. Normann Bremset, Tydal 247, 12. Eivind Østbyhaug, Tydal 245, 13. Bjarne Hammer, Hommelvik 240

Klasse V73: 1. Leif Singstad, Nidaros 250, 2. Oddbjørn Engen, Byneset 250, 3. Kjell Haugen, Mostadmark 250, 4. Jostein W. Hoseth, Rennebu 250, 5. Oddvar Frengen, Byneset 247, 6. Olav Solheim, Soknedal 246, 7. Ernst Thoresen, Hommelvik 240, 8. Øystein Leistad, Malvik 236, 9. Ola O. Venn, Mostadmark 227

Del.