Nettbanner extra malvik

Tre lag fra Malvik løper St Olavsloppet denne uka

0

St Olavsloppet starter i Østersund i dag, vekslinger i Malvik og målgang i Trondheim, lørdag.

St Olavsloppet ble etablert i 1988 og arrangeres i år for 30. gang, og det er påmeldt tre lag fra Malvik.

Mini Olav

I forbindelse med vekslingen i Hommelvik, lørdag 1.juli, arrangeres det Mini-Olav. Mini-Olav et løp for de yngste (0-12 år). Alle deltakere får selvsagt St Olavsloppets medalje.

Det er vekslinger på Øya Stadion i Hommelvik og på Viksletta på Vikhammer lørdag 1.juli.

Se lagoppstillingen

Til mosjonsklassen er det påmeldt 147 lag. Vi har registrert tre påmeldte lag fra Malvik kommune. Her kan du se hvem som skal løpe de ulike etappene.

Hommelvik IL

Dag 1

Östersund – Valla Skola

Sindre Øwre Haugan

Valla Skola – Frösö -Camping

Elisabeth Jenssen

Frösö Camping – Frösö Park

Viktoria Røvik Kvamvold

Frösö Park – Rödön

Eivind Kjennerud

Rödön – Tullus

Jan Thomas Jenssen

Tullus – Nälden

Sander Svendgård

Nälden – Valne

Erling Flataker

Valne – Glösa

Amund Flataker

Glösa – Slåtte

Markus Svendgård

Slåtte – Bleckåsen

Ole Morten Flataker

Bleckåsen – Andersböle

Odin Aksnes

Andersböle – Mörsil

Hedda Aksnes

Mörsil – Järpen

Arnt Gunnar Winther

Järpen – Undersåker kyrka

Mads Ellingsen

Undersåkers kyrka – Undersåker

Emil R. Ellingsen

Undersåker – Såå

Bård Aksnes

Såå – Åre

Amund Godal

Dag 2

Åre – Ängarna

Knut Erling Flataker

Ängarna – Duved

Jens Nicolai Jenssen

Duved – Staakurvan

Jan Thomas Jenssen

Staakurvan – Tännforsen

Sindre Øwre Haugan

Tännforsen – Bodsjöbränna

Eivind Kjennerud

Bodsjöbränna – Stalltjärnsgropen

John Magnus Haugen

Stalltjärnsgropen – Asån

Ida Walldal

Asån – Saxån

Astrid Walldal

Saxån – Skalsstugan

Erling Flataker

Skalstugan – Sandvika

Arnt Gunnar Winther

Dag 3

Sandvika – St Olavsbrua

Petter Dalsplass

St Olavsbrua – Sul

Markus Svendgård

Sul – Vaterholmen

Frank Bjørkli

Vaterholmen – Indal

Liv Paulsen

Indal – Gropa

Lisa Renå

Gropa- Leirådal

Sander Svendgård

Leirådal – Stiklestad

Vegard Fossli Stjern

Stiklestad – Verdalsöra

Sara Valleraune

Verdalsöra – Mule

Emil R. Ellingsen

Mule – Levanger

Erle Susegg Lillefjell

Dag 4

Levanger – Skogn

Erling Flataker

Skogn – Ronglan

Eivind Kjennerud

Ronglan – Åsen

Arnt Gunnar Winther

Åsen – Åsenfjord

Oda Svengård

Åsenfjord – Fattenfjord

Mads Halstadtrø

Fattenfjord – Steinvikholmen

Bård Aksnes

Steinvikholmen – Framnes

Oskar Eriksen

Framnes – Stjördal

Erlend Ness

Stjördal – Gevingåsen

Astrid Walldal

Gevingåsen – Hommelvik

Sindre Øwre Haugan

Hommelvik – Malvik

John Magnus Haugen

Malvik – Ranheim

Vegard Fossli Stjern

Ranheim – Lade

Petter Dalsplass

Lade – Trondheim

Liv Paulsen

 

Malvik IL

Dag 1

Östersund – Valla Skola

Kyrre Auran

Valla Skola – Frösö -Camping

Gabriel Steneveeldt

Frösö Camping – Frösö Park

Knut Eirik Ballestad

Frösö Park – Rödön

Hans Jakob Jakobsen

Rödön – Tullus

Petter Andreas Bergh

Tullus – Nälden

Kåre Loeng

Nälden – Valne

Christer Skaug

Valne – Glösa

Øyvind Skaug

Glösa – Slåtte

Per Arve Sørngård

Slåtte – Bleckåsen

Emil Kristoffer Auran

Bleckåsen – Andersböle

Vetle Ballestad

Andersböle – Mörsil

Lars Erik Strømsnes

Mörsil – Järpen

Aslak Buan

Järpen – Undersåker kyrka

Christian Skumsvoll

Undersåkers kyrka – Undersåker

Rosetta Steeneveldt

Undersåker – Såå

Gørill Gyllan

Såå – Åre

Ludvig W Strømsnes

Dag 2

Åre – Ängarna

Christer Skaug

Ängarna – Duved

Christer Skaug

Duved – Staakurvan

Astrid Lunde Nilsen

Staakurvan – Tännforsen

Martin Pettersen

Tännforsen – Bodsjöbränna

Per Arve Sørngård

Bodsjöbränna – Stalltjärnsgropen

Johan Sandgrind

Stalltjärnsgropen – Asån

Marit Rustad Røflo

Asån – Saxån

Asgeir Bøgeberg

Saxån – Skalsstugan

Reidulf Herrmann

Skalstugan – Sandvika

Sivert Høiseth

Dag 3

Sandvika – St Olavsbrua

Reidulf Herrmann

St Olavsbrua – Sul

Petter Andreas Bergh

Sul – Vaterholmen

Astrid Lunde Nilsen

Vaterholmen – Indal

Christer Skaug

Indal – Gropa

Gørill Gyllan

Gropa- Leirådal

Eva Kvam

Leirådal – Stiklestad

Mads Andre Auran

Stiklestad – Verdalsöra

Kyrre Auran

Verdalsöra – Mule

Brage G Romulslie

Mule – Levanger

Turid Skumsvoll

Dag 4

Levanger – Skogn

Petter Andreas Bergh

Skogn – Ronglan

Mads Andre Auran

Ronglan – Åsen

Kåre Loeng

Åsen – Åsenfjord

Aslaug Rustad

Åsenfjord – Fattenfjord

Hans Jakob Jakobsen

Fattenfjord – Steinvikholmen

Rosetta Steeneveldt

Steinvikholmen – Framnes

Ingrid Spersøy

Framnes – Stjördal

Andreas Falk-Larssen

Stjördal – Gevingåsen

Daniel Steenveldt

Gevingåsen – Hommelvik

Håvard Thorsnes

Hommelvik – Malvik

Sivert Størseth

Malvik – Ranheim

Sivert Høiseth

Ranheim – Lade

Mette Remen

Lade – Trondheim

Magnus Raaen Winje

 

 

 

Mostadmark

Laget stiller opp i klassen «En-dagars» med 50 påmeldte lag.

Mostadmark stiller følgende lag:

Dag 3

Sandvika – St Olavsbrua

Jørgen Hermstad

St Olavsbrua – Sul

Johannes Stöhr

Sul – Vaterholmen

Katharina Börms

Vaterholmen – Indal

Ole Vidar Flateby

Indal – Gropa

Magnus Grøtte Renå

Gropa- Leirådal

Roger Eidem

Leirådal – Stiklestad

Roar Kjøsnes

Stiklestad – Verdalsöra

Tomas Renå

Verdalsöra – Mule

Sondre Lauvås

Mule – Levanger

Christer Skaug

Dag 4

Levanger – Skogn

Andreas Tjernvoll

Skogn – Ronglan

Christer Skaug

Ronglan – Åsen

Roger Eidem

Åsen – Åsenfjord

Magnus Grøtte Renå

Åsenfjord – Fattenfjord

Katharina Börms

Fattenfjord – Steinvikholmen

Tomas Renå

Steinvikholmen – Framnes

Johannes Stöhr

Framnes – Stjördal

Sondre Lauvås

Stjördal – Gevingåsen

Emil Kyllo

Gevingåsen – Hommelvik

Ronnie Sneisen

Hommelvik – Malvik

Kenneth Aas

Malvik – Ranheim

Roar Kjøsnes

Ranheim – Lade

Geir Reberg

Lade – Trondheim

Jørgen Hermstad

 

Del.